درباره سنرست بیشتر بدانید

ما یک تیم حرفه ای کوچک هستیم که چالش های بزرگی را حل نموده‌ایم

درباره ما

ما یک تیم حرفه ای کوچک و چابک هستیم که عزم خودمان را برای کاهش آلام بیماران و افزایش عزت نفس آنها جزم کرده‌ایم.

ایده آل بزرگ

ایده آل بزرگ ما بهبود سطح کیفیت زندگی مشتریان‌مان و ساخت تجربه های منحصر به فرد برای آنهاست.

رســـالت ما

ما تلاش می کنیم جهان بهتری را برای انسان ها بسازیم رسالت ما چیزی جز همدلی عمیق با دغدغه‌های مشتریانمان نیست.

داستــــان سِــنرست


دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم، بسیار پیچیده است؛ ما سعی کرده ایم در زمینه کاری خود این پیچیدگی ها را برای مراجعان‌مان ساده کنیم ما این کار را از طریق طراحی فرایند های انسان محور و همدلی با بیماران‌مان برای درک دقیق نیاز واقعی آنها انجام می‌دهیم. ما تلاش می‌کنیم آنچه طراحی و تولید می‌کنیم به نیاز های واقعی بازار پاسخ دهد و تجربه های دلنشینی را برای مصرف کنندگان رقم بزند. در مسیری که برای توسعه و پیشرفت طی می‌کنیم به چیزی فراتر از محصول فکر می‌کنیم و آن نیاز واقعی کاربران آن محصول است.


فرایـــند ارایـه خدمات

01

پذیرش

اولین مرحله از ارائه خدمت در مجموعه سنرست با پذیرش بیمار و دریافت شرح حال صورت می‌گیرد. در این مرحله سعی می‌کنیم با دریافت اطلاعات دقیق مسیر بهبود را تسریع بخشیم.

02

معاینه و ارزیابی

‌ما به روزترین نرم افزارها و تجهیزات فنی را جهت شناسایی دقیق مشکلات بیماران‌مان تدارک دیده‌ایم تا با تحلیل دقیق وضعیت بیمار به صرفه‌ترین و کاربردی‌ترین روش درمان را به او پیشنهاد بدهیم.

03

انجام اسکن​

اسکن سه‌بعدی کف پا در کنار معاینات تخصصی می‌تواند میزان خطا را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد. ما این اقدام را با دستگاه‌های به روز و نرم‌افزارهای طراحی و ساخت یکپارچه در هم آمیخته ایم.

04

ساخت

یکی از مواردی که محصولات سنرست را در بازار متفاوت کرده‌ است کیفیت طراحی و ساخت محصولات است؛ ما محصولاتی طراحی و تولید می‌کنیم که بیشترین انطباق را با اعضای بدن شما دارند.

چرا راهکارهای ما کارآمد هستند؟

 سنرست با بکارگیری تجهیزات نوین و نیروی انسانی متخصص کفی های طبی خود را با بالاترین استانداردهای روز دنیا تولید می‌نماید و در راستای کسب اطمینان خاطر و رضایت شما عزیزان محصولات خود را تا یکسال گارانتی می‌نماید.

از آنجا که کفی طبی می‌بایست دقیقا بر اساس نیاز‌های تخصصی پای شما تولید گردد و لذا برای نیل به این مهم  اسکن و تحلیل ساختار و فرم پا بر اساس استانداردهای فنی یک نیاز اساسی است که تمامی این موارد قبل از ساخت طی شده و در پایان کفی تخصصی مناسب شما تولید می‌گردد .

کلیه کفی ها و صندل های سنرست دارای یکسال گارانتی هستند.

در محصولات سنرست تمام تلاش خود را کرده ایم از طریق کاهش هزینه های تولید و سربار قیمت تمام شده خود را در پایین ترین حد ممکن نگاه داریم و لذا محصولاتی که تولید می‌کنیم علاوه بر طراحی منحصر به فرد از قیمت متناسب و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

ما یک تیم متخصص از فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه های ایران در رشته های ارتوپدی فنی، تولید و صنایع هستیم که علاوه بر اشراف کامل علمی به کسب و کار خود از نظر فنی نیز سعی نموده ایم کارآمد و پیشرو باشیم. 

ما با چالش های درمانی مشتریانمان آشنایی کامل داریم و همیشه سعی کرده ایم نهایت دقت و سرعت را در تحویل سفارش‌هایمان لحاظ کنیم همه اینها نه به خاطر اینکه آنها مشتریان ما هستند بلکه ما معتقدیم جدای از مسئولیت های شغلی از نظر انسانی نیز نسبت به کاهش آلام مردم مسئولیم ولذا پاسخگویی و وقت شناسی از ارکان اساسی کسب و کار ما به حساب می‌آیند.

محصول تخصصی
share.png
مشتری راضی
heart-icon.png
روز گارانتی محصولات
award-icon-free-img.png

دریافت مشاوره رایگان

اگر برای انتخاب محصولات به مشورت نیاز دارید و یا برای رفع بیماری خود هرگونه سوالی دارید می توانید با شماره روبرو تماس بگیرد. مشاوران متخصص و با تحربه ما در ساعات کاری آماده اراپه خدمت و مشاوره به شما عزیزان هستند.