کفی و صندل‌ 3D پرینت

کفی و صندل های 3D پرینت تولید شده با فناوری روز دنیا و بهترین مواد اولیه یک راهکار درمانی مناسب برای کاهش درد های ناشی از راه رفتن زیاد و یا ناهنجاری های پا هستند. در فناوری چاپگر سه بعدی کفی و صندل مختص پای شما ساخته می شود، زیرا با اسکن دقیق از کف پا، نقشه برای ساخت کفی و صندل طراحی شده و توسط چاپگر سه بعدی پرینت شده است.

کفی و صندل های 3D پرینت چیست؟

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی پرینتر های 3 بعدی ساخته و روانه بازار شده اند که در انواع رشته ها و زمینه ها مورد  استفاده قرار می گیرند. یکی از کاربرد این پرینتر ها در صنایع تولید پوشاک و کفش، صندل و کفی می باشد.. استفاده از این تکنولوژی در ساخت کفی و صندل و به طور کلی پوشاک تغییرات زیادی را به وجود آورده است، از جمله سرعت بالا، هزینه های کمتر و عدم محدودیت در تولید و طراحی ایده ها. کمپانی های بزرگ تولید کفش در دنیا از این پرینتر ها برای تولید انبوه کفش استفاده می کنند. هنگامی که شخص برای تسکین درد پا، کمر، زانو و … به پزشک مراجعه می کند، عمدتا کفی و صندل های طبی برای درمان توسط پزشک تجویز می شود. در این مواقع عموما کفی ها به صورت دستی قالب گیری و ساخته می شوند که پروسه ای هزینه بر و زمان بر است. به همین منظور ، برای قابل دسترس بودن و ارزانتر بودن کفی طبی و صندل های طبی از پرینتر 3 بعدی برای ساخت این تجهیزات استفاده می شود. در برخی از مناطق دنیا حتی نیاز نیست که مشتری به واحد تولیدی مراجعه و کفی و صندل های 3D پرینت را بخرد. مشتری با گوشی هوشمند یه عکس از پای خود ثبت کرده و برای شرکت تولید کننده کفی و صندل های 3D پرینت می فرستد و بعد از آنالیز تصاویر توسط دستگاه، طراحی متناسب پا انجام می شود و بعد توسط پرینتر، پرینت گرفته شده و برای مشتری ارسال می گردد.

 

چگونگی ساخت کفی و صندل های 3D پرینت

پوشیدن کفش یا صندل های مناسب پا یکی از نکاتی است که برای جلوگیری از درد های مفصلی، زانو و کمر باید به آن توجه کرد، مخصوصا کسانی که دارای اینگونه مشکلات و درد ها هستند باید از کفش و صندل های طبی استفاده کنند. تهیه کفش طبی ممکن است هزینه بر باشد که به جای آن می توان از کفی و صندل های طبی مناسب استفاده کرد. اما ویژگی یک صندل و کفی طبی کفش خوب چیست و چگونه ساخته می شود؟ در فناوری چاپگر سه بعدی کفی و صندل مختص پای شما ساخته می شود، زیرا با اسکن دقیق از کف پا، نقشه برای ساخت کفی و صندل طراحی شده و توسط چاپگر سه بعدی پرینت شده است. کفی و صندل های 3D پرینت بسیار دقیق تر و ظریف تر ساخته می شوند زیرا خروجی دستگاه چاپگر سه بعدی دقیقا همان طرحی است که توسط دستگاه از پای ما ثبت شده است. کفی و صندل های 3D پرینت تولید شده با فناوری روز دنیا و بهترین مواد اولیه یک راهکار درمانی مناسب برای کاهش درد های ناشی از راه رفتن زیاد و یا ناهنجاری های پا هستند. با توجه به تغییر سلیقه ی مشتریان و افراد، استفاد از پرینتر های 3 بعدی برای ساخت کفش، کفی و صندل های 3D پرینت باعث می شود ک دست طراحان در طراحی اولیه بسیار باز تر باشد و بدون محدودیت، ساختار ها و طرح های پیچیده را برای ساخت کفی و صندل های 3D پرینت اجرا کنند.

جدیدترین محصولات سنرست

به اشتراک بگذارید...

اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در print
Print