ارتز

ارتز پای کودک SMO

ارتز پای کودک SMO برای مچ پا و عضلات پشتی پاشنه پا و برای کودکانی که دارای پای نرم، انعطاف پذیر و کف پای صاف هستند استفاده می شود. کودکان مبتلا به ناهنجاری ها و بدشکلی های پا مجبور به استفاده از ارتز پای کودک هستند، مخصوصا کودکان دارای چرخش و یا انحراف مچ پا که ممکن است براثر شکستگی یا کوتاه بودن تاندون ایجاد شده باشد.

توضیحات بیشتر ->
ارتز

ارتز کرانیال

ارتز کرانیال شبیه به کلاه ایمنی است که دارای پوسته ی سخت و روکش فوم است که با فشار های ملایم و مداوم در ضمن مهار رشد غیر طبیعی در مناطقی که دارای برجستگی هستند، امکان رشد را در مناطق دیگر سر فراهم می کند. بهترین زمان برای استفاده از ارتز کرانیال 4 ماهگی است

توضیحات بیشتر ->
ارتز

کفی‌ طبی اختصاصی (CNC)‌

کفی های طبی فوم (CNC) یکی از پرفروش ترین و پر مصرف ترین ارتز هایی است که در مراکز ساخت وسایل ارتوپدی تولید و ارائه می شود. از کفی های طبی فوم (CNC) برای طیف وسیعی از ناهنجاری های پا استفاده می شود. این ارتز دارای برامدگی در قسمت های مختلف است که با برآمدگی های کف پا فیت می شود.

توضیحات بیشتر ->
ارتز

کفی ‌طبی تزریقی

کفی ‌طبی تزریقی از ارتز های پا هستند که بسیار مورد توجه واقع شده اند، به این علت که استفاده ازآنها آسان است و دارای صرفه ی اقتصادی نیز هستند و می توان با مراجعه به مراکز تولید ارتز های پا کفی مناسب را تهیه کرد. طیف وسیعی از افراد که دارای درد در ناحیه ی پا هستند از کفی ‌طبی تزریقی استفاده می کنند.

توضیحات بیشتر ->
ارتز

کفی و صندل‌ 3D پرینت

کفی و صندل های 3D پرینت تولید شده با فناوری روز دنیا و بهترین مواد اولیه یک راهکار درمانی مناسب برای کاهش درد های ناشی از راه رفتن زیاد و یا ناهنجاری های پا هستند. در فناوری چاپگر سه بعدی کفی و صندل مختص پای شما ساخته می شود، زیرا با اسکن دقیق از کف پا، نقشه برای ساخت کفی و صندل طراحی شده و توسط چاپگر سه بعدی پرینت شده است.

توضیحات بیشتر ->
ارتز

کبری پد

کبری پد یک نیم کفی طبی با برخورداری از طراحی دقیق آناتومیکی کارایی های زیادی را برای بیمار فراهم می نماید.

توضیحات بیشتر ->
ارتز

کفی و صندل‌های دیابتی

کفی و صندل های دیابتی سنرست با کیفیت بالا و طراحی زیبا در جلوگیری از بروز زخم های دیابتی کف پا بسیار مؤثر است.

توضیحات بیشتر ->